fbpx
Turgut Özal Mh. E-5 Karayolu Üzeri Otoport AVM 68. Sk No: 46/220 K:7 Haramidere / Esenyurt İSTANBUL

Dijipol.com Web Dünyasının En Prestijli Tasarım Ödüllerine Layık Görüldü

04.12.2020
742
Dijipol.com Web Dünyasının En Prestijli Tasarım Ödüllerine Layık Görüldü

Dijipol.com web sitesi, Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (IAVA) tarafından düzenlenen W3 Awards’da Altın Ödüle, International Davey Awards’da ise Gümüş Ödüle layık görüldü.

Dijipol.com’un web sitesi, bu yıl dünyaca ünlü uluslararası tasarım yarışmalarından iki ödül birden aldı. Dünya çapında interaktif ajansların ve tasarımcıların hazırladığı web sitelerini, pazarlama çalışmalarını, mobil siteleri ve uygulamalarını ödüllendiren, Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (IAVA) tarafından düzenlenen ve bu yıl 15. kez verilen W3 Awards’ta, sigorta sektörü web site kategorisinde kazandığı Altın Ödülle, bu yılın en iyisi seçildi.

Yine aynı akademi tarafından düzenlenen, yaratıcılıkta mükemmeliyetçiliğin büyük önem arz ettiği ve büyük etki yaratan fikirlerin ödüllendirildiği,  jüri üyeliğinde; Disney, Microsoft, Micheal Kors gibi ünlü markaların üst düzey yöneticilerin yer aldığı International Davey Awards’te ise Gümüş Ödülün sahibi Dijipol.com oldu.

Müşterilerine Türkiye’nin en büyük 24 farklı sigorta şirketinden aynı ekran üzerinden teklif alma, karşılaştırma ve satın alma hizmeti sunan Dijipol.com, sigortacılık sektöründe dijital dünyanın yeni markası olarak bir kez daha gücünü kanıtladı. Sağlıktan konut sigortalarına, araçtan evcil hayvan sigortasına kadar birçok alanda hizmet veren platform; tarafsız, doğru ve güncel bilgiyi herkesle paylaşan dijital bir çözüm ortağı olarak konumlanıyor. Ayrıca, Türkiye’de bir ilk gerçekleştirerek App Store ve Google Play mağazalarından uygulamayı indirenler için interaktif bir çözüm üretiyor. Uygulama sayesinde sadece ruhsattaki kare kodun okutulması sayesinde müşterilerinin kendilerine özel kasko ve trafik sigortası tekliflerini anında almasını sağlıyor. Dijipol.com’un sunduğu hizmetler arasında poliçe hatırlatma ve hasar talep servisi de yer alıyor. Poliçe hatırlatma servisi yenileme zamanı gelmiş poliçeleri kullanıcılara hatırlatılırken hasar talep hizmeti sayesinde de ile iletişime geçiliyor ve süreç yönetimi gerçekleştiriliyor.

ÖzserNEO Sigorta ve Reasürans Brokerliği bünyesinde yer alan Dijipol.com; arkasındaki 40 yıllık tecrübe, yurt içinde 150’nin üzerinde şube ağı ve 300’ün üzerinde çalışanı sayesinde sigorta sektöründe yerini sağlamlaştırmaya ve interaktif çözümler üretmeye devam edecek.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: