iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Turgut Özal Mh. E-5 Karayolu Üzeri Otoport AVM 68. Sk No: 46/220 K:7 Haramidere / Esenyurt İSTANBUL

Necmi Üze, Sigorta Dünyası’nın 745’inci Sayısına Konuk Oldu

24.11.2023
149
Necmi Üze, Sigorta Dünyası’nın 745’inci Sayısına Konuk Oldu

Sigorta Dünyası’ndan Birant Yıldız’ın sorularını cevaplayan Necmi Üze; Sigortacılığın 5 kat büyüme potansiyeli olduğundan bahsetti.

ÖzserNEO Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijipol.com Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Üze, sanılanın aksine, ülkemizde sigorta bilincinin düşük olmadığını ancak sigorta yaptırma alışkanlığının ve sektöre duyulan güvenin artması gerektiğini söyledi. Sigorta potansiyelinin düşünülenden de fazla olduğu inancını koruyan Üze, “Ülkemizin kısa vadede üretimini iki, hatta üç katına çıkartacak, orta vadede de 50-60 milyar dolarları, hatta daha fazlasını bulacak potansiyeli vardır. Yıllardır sahada çalışan bir insan olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim” dedi.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: