Turgut Özal Mh. E-5 Karayolu Üzeri Otoport AVM 68. Sk No: 46/220 K:7 Haramidere / Esenyurt İSTANBUL

Anadolu Sigorta’dan Covid-19 Teminatı

24.07.2020
1.382
Anadolu Sigorta’dan Covid-19 Teminatı

Anadolu Sigorta’nın Riskli Hastalıklar Sigortası kapsamına Covid-19 teminatı eklendi.

Pandemi sürecinde müşteri ihtiyaçlarına hızlı çözümlerle yanıt veren Anadolu Sigorta Riskli Hastalıklar Sigortası kapsamına seçimli Covid-19 teminatı ekledi. Yeni kapsama alınan Covid-19 teminatı ile artık daha geniş bir güvence sağlayan Riskli Hastalıklar Sigortası, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarına özel bütçe dostu indirimli primleriyle sunuluyor.

Bu kapsamda, Riskli Hastalıklar Sigortası ürününü satın alacak sigortalılar düşük bir ek prim karşılığında Covid-19 teminatını poliçelerine dâhil edebiliyor.

Gerek sağlık gerek ise ekonomik anlamda bir tehdit olan pandemi sürecinde, Anadolu Sigortalıların kendilerini daha güvende hissetmeleri için ek teminatlar, yeni uygulamalar ve özel indirimler sunduklarını belirten Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Erdinç Gökalp; “Kuşkusuz sağlık herkesin birinci önceliği. Biz de ülkemizin lider sigorta şirketi olarak, tüm sigortalılarımızın sağlığını korumak ve her konuda kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak için çalışıyoruz. Bu amaçla, geçirmekte olduğumuz olağanüstü süreçte müşterilerimizin güncel beklentilerini karşılayarak Riskli Hastalıklar Sigortası ürünümüzü seçimli Covid-19 teminatı eklenebilir şekilde yeniledik ve Ekim ayına kadar sunduğumuz özel indirimler ile müşterilerimizin bu riske karşı güvence altında olmalarını sağlayabilmeyi hedefliyoruz” dedi.

Kaynak;http://www.sigortagundem.com/haber/anadolu-sigortadan-bir-ilk-daha-covid-19-teminati/1503117

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: