Turgut Özal Mh. E-5 Karayolu Üzeri Otoport AVM 68. Sk No: 46/220 K:7 Haramidere / Esenyurt İSTANBUL

Artık Geçmişe Bağlı Sağlık Risklerinizde Güvence Altında!

05.08.2019
1.886
Yazar: Eda MUSLU
Artık Geçmişe Bağlı Sağlık Risklerinizde Güvence Altında!

Sağlınız bizde ürünü ile Sigorta başlangıç tarihinden önce var olan şikayetleriniz ve hastalıklarınıza bağlı tedavi masrafları kapsam dahilindedir.

Diyabet, Tansiyon, Kalp, Kanser vb, her türlü sağlık riskleri sizin beyanınıza istinaden şirket değerlendirmesine girmektedir, ve bu değerlendirmeden sonra var olan hastalığınız poliçenize %100 ek prim ile veya yanınızda sağlıklı bir kişiyi referans olarak göstererek poliçe kapsamına alınır. Ve mevcutta olan hastalığınız ile ilgili tüm giderleriniz poliçe kapsamında ki limitler dahilinde karşılanır.

80 yaşını aşmamış ve SGK güvencesi bulunan herkes bu poliçeden yararlanabilir. Üstelik 0-17 yaş arası çocuklar %20 ek prim ile tek başına sigortalanabilir.

Bu üründe Yatarak tedavilerde (Cerrahi ve Dahili Yatışlar, Kemoterapi, Diyaliz, Yoğun bakım, Küçük Müdahale Giderleri)  limitsiz %100, ayakta yapılan  tedaviler de ise yılda 8 adet doktor muayenesi ve buna bağlı diğer teminatlar (tetkik, tahlil) poliçe kapsamında karşılanmaktadır.

Yatarak tedaviler de (ameliyat, bekleme süresi olan hastalıklar) 3 ay bekleme süresi mevcuttur. Poliçe primleri peşin veya taksitler halinde ödenebilir. Prim ödemelerinin tamamı Kredi kartı ile Blokajlı yapılır. Ve Ayrıca prim ödemelerinden sonra alınan makbuz ile vergi indiriminden yararlanılabilir.

Sağlınız Bizde Ürünü Medikal Park hastanelerinde geçerli bir poliçedir.

Sağlınız bizde ürünü ve Diğer Ürünlerimiz hakkında Bilgi almak için 444 89 09 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: