iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Turgut Özal Mh. E-5 Karayolu Üzeri Otoport AVM 68. Sk No: 46/220 K:7 Haramidere / Esenyurt İSTANBUL

Dünya İnsani Yardım Günü

19.08.2020
1.284
Dünya İnsani Yardım Günü

Dünya İnsani Yardım Günü, Birleşmiş Milletlerin Irak Bağdat’ta yer alan merkezinin 19 Ağustos 2003 tarihinde bombalanması sonucu ilan edilmiş bir gündür. Bu feci saldırıda 22 Birleşmiş Milletler çalışanı hayatını kaybetmiştir.

Dünya genelinde başkalarına yardım eli uzatmak için çeşitli tehlike ve olumsuzluklara karşı göğüs geren, yardım ederken ırk, dil, din ayırmayan insani yardım çalışanlarına karşı yapılan saldırılar ne yazık ki son yıllarda artmıştır. Ölüm, yaralanma ve kaçırılma gibi risklerle karşı karşıya kalmışlardır.

Bu işi gönülden yapan, başkalarının hayatı için kendi hayatını tehlikeye atan insani yardım çalışanlarına bir kez daha teşekkür ediyor, bu yolda hayatını kaybeden herkesi saygı ile anıyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: