Turgut Özal Mh. E-5 Karayolu Üzeri Otoport AVM 68. Sk No: 46/220 K:7 Haramidere / Esenyurt İSTANBUL

İnşaat All Risk Sigortası Neleri Kapsar?

16.09.2018
2.397
İnşaat All Risk Sigortası Neleri Kapsar?

Sigortalı kıymetlerin inşaat alanına indiği andan başlayarak inşaatın tamamlana kadar geçen süre zarfında,inşaat faaliyetlerini yürütürken çıkabilecek bilinmeyen ve ani bir sebeple uğrayacağı zararları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak temin eden sigorta poliçesidir.

ELEKTRONİK CİHAZ SİGORTALARI ( ECS )

Elektronik cihazların günümüzdeki yeri ve önemi gün geçtikçe daha da artmaktadır. Büyük maliyetlere katlanarak alınan elektronik cihazların ani ve beklenmedik nedenlerle uğradığı zararları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak temin eden sigorta poliçesidir. Ofisinizde, iş yerinizde ticari amaçla kullandığınız bütün elektronik cihazlar (yazıcılar,bilgi işlem merkezleri, ofis ekipmanları, bilgisayarlar, alarm, test, otomasyon ve ölçüm ekipmanları ,grafik basım yayın endüstri ekipmanları vs.) ile diğer elektronik cihazlar güvence altına alınabilir.

MAKİNE KIRILMASI

Sigortalı kıymetleri makineleriniz her an mekanik veya elektriksel,arızalanma ve kırılma rizikosu ile karşı karşıyadır. Test devresinden sonraki dönemde ani ve beklenmedik nedenlerle uğrayacağı zararları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak güvence altına alan poliçedir.

MONTAJ ALL RİSK SİGORTALARI ( EAR )

İşyerinize, ofisinize alınmak üzere montajları yapılacak olan makine ve ekipmanlar, montaj sahasına girdiği andan başlayıp montajı bitip test devresi tamamlanarak çalıştırılması ile sona eren bir poliçedir.Bu zaman zarfında önceden bilinmeyen ve ani bir sebeple uğrayacağı zararları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak temin eder. Montaj konusu makineler mekanik veya elektronik olabilir. Ayrıca bina içi elektrik, boru, ısıtma-havalandırma tesisatı ile elektrik ve boru iletim hatları vb. montaj işleri de bu ürün ile teminat altına alınabilir.

Aşağıdaki formu doldurarak; uzman danışmanlarımızdan ücretsiz teklif alabilirsiniz…

    Mesaj göndermek için lütfen kutucuğu onaylayınız.

    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: