Turgut Özal Mh. E-5 Karayolu Üzeri Otoport AVM 68. Sk No: 46/220 K:7 Haramidere / Esenyurt İSTANBUL

Servis Araçları Koltuk Ferdi Kaza Poliçesi

26.03.2019
4.309
Yazar: Songül YOLCU
Servis Araçları Koltuk Ferdi Kaza Poliçesi

Servis Araçları Koltuk Ferdi Kaza Poliçesi

Bu poliçe sigorta ettireni ve sigorta ettirenin bağlı bulunduğu taşıma şirketinin, faaliyette bulunduğu taşımacılık sözleşmesi dahilinde, bu poliçede kayıtlı bulunan, hareket halinde, park halinde (mola ve duraklamalar da dahil) taşıyacağı; personel, öğrenci, görevli, turist ve sürücüler ile birlikte diğer görevlileri de kapsayan poliçede belirtilen güzergahlar dahilinde poliçenin başlangıç ve bitiş süresince yapacak olduğu taşımacılık faaliyetlerinde taşıma sırasında araca binip inerken veya seyir halindeyken karşılaşacakları her türlü kazaları poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat altına almaktadır.

Poliçeler 1 yıllık olarak düzenlenir, limitler serbest olabilmektedir ancak İstanbul için kabul edilen limitler: 50.000-50.000-5.000 TL şeklindedir. Belirtilen teminatlar koltuk başı ve yolcu sayısı dahilinde karşılanmaktadır. Poliçe tanziminden önce gerçekleşen hasarlar teminat haricidir. Bu poliçe, personel servis taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, turizm için turist taşımacılığı yapan firmalar için yapılabilmektedir.

Poliçe Kapsamına Giren Teminatlar;

  • Ölüm
  • Sakatlık
  • Tedavi Masrafları

Poliçenin içinde bulunan teminatların açılımı şu şekildedir ;

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Poliçede belirtilen yolcular  ve sürücüler ile poliçe teminatı kapsamında oluşabilecek bir kaza sonucu kaza tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde vefatı gerçekleşir ise servis araçları koltuk ferdi kaza sigortaları genel şartları gereğince vefat edenlerin kanuni varislerine ödemesi gerçekleşir.

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı

Poliçede belirtilen yolcular, sürücüler ve görevliler ile poliçe teminatı kapsamında oluşabilecek bir kaza neticesinde kaza anında veya kaza tarihinden itibaren 2 yıl içerisinde oluşabilecek sürekli sakatlığın meydana gelmesi durumunda  servis araçları koltuk ferdi kaza sigortaları genel şartları gereğince ödemesi yapılır.

Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı

Servis araçları koltuk ferdi kaza poliçesinde belirtilen limitler dahilinde sigortalıya tedavisi için gerekli olan ödeme gerçekleştirilir.

Servis araçları koltuk ferdi kaza poliçe ürünü için, teklif almak veya poliçelendirme işlemlerinizi gerçekleştirmek veya servis araçları koltuk ferdi kaza ürünü için detaylı bilgi sahibi olmak için sitemizde bulunan iletişim formundan ya da 444 89 09 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: