Turgut Özal Mh. E-5 Karayolu Üzeri Otoport AVM 68. Sk No: 46/220 K:7 Haramidere / Esenyurt İSTANBUL

Hasar Sonrasında Hızlı Onarım Hizmeti Almak Artık Hayal Değil!

12.02.2019
2.379
Yazar: Yemen DURSUNLAR
Hasar Sonrasında Hızlı Onarım Hizmeti Almak Artık Hayal Değil!

HASAR SONRASINDA HIZLI ONARIM HİZMETİ ALMAK ARTIK HAYAL DEĞİL!

Zamanı kıymetli olanların tercih ettiği, Hızlı Onarım Servisleri, hasar sonrasında uzmanlar tarafından aracınızın yaşadığı sorunları en kısa sürede tespit ederek çözüme ulaşmasını sağlıyor.

Birçok sigorta şirketi sizler için servis istasyonları kuruyor.  Kasko poliçenizde yetkili/özel sigortalı tercihleriniz doğrultusunda, aracınızı teminat altına alıyor. O halde sizlere sigorta şirketlerinin şunmuş olduğu hasar sonrasında hızlı onarı servisleri ve avantajlarından bahsedelim.

Türkiye’nin birçok ilinde sigortalılarımızın yönlendirildiği hızlı onarım servislerine gösterilen ilgi ve talepleri doğrultusunda günden, güne Hızlı onarım servis ağları genişleterek tercih edilmeye başlamıştır.

Ayrıca, Yetkili servise gidildiği takdirde hasar dosyaları sigorta şirketleri için fazla maliyet oluştururken, Sigortalının aracı satmak istediğinde Tramer kayıtlarında da olağanüstü  bir hasar kaydına sebep olmaktadır.

Bu imkânlardan yararlanıyor olmak, kişinin hasar maliyetini minimuma indirmek ve sigortalıları hiç şüphesiz memnun kalıyor olması ve bir sonraki hasarında Hızlı onarım servisini tercih ediliyor.

Hızlı onarım uygulaması, kullanım tarzı (HUSUSİ OTOMOBİL, HAFİF TİCARİ )araçlarda özel uygulama.

HIZLI ONARIM SERVİSLERİN AVANTAJ DETAYLARI

 • Çekici Hizmeti: Aracınız hareket etmiyorsa ya da yetkili/özel serviste ise isteğiniz doğrultusunda bulunduğu yerden ücretsiz olarak çekilmesi.
 • Hasarsızlık İndirim Koruma: Sigortalının yönlendirilen, servis noktaları hasarsızlık kademesine göre uygulanan indirimi.
 • Orijinal Yedek Parça: Aracın orijinalliğini koruyarak, ancak onarımı mümkün/değişmesi gereken parçalar da araç üzerindeki parçaların orijinal olması durumunda Orijinal Yedek Parçalar kullanılacak olmadır.
 • Vale Hizmeti: Sigortalının, aracının yetkililer tarafından bulunmuş olduğu yerden alınarak ya da götürülmesi. 
 • Onarım Süresi Boyunca İkame Araç Hizmeti: Hızlı onarım servislerinde diğer avantaj ise Sigorta Eksperinin onarım onayı itibaren ve teslimat süresinin, 2(iki) iş gününden daha uzun süren araçlarda talep edilmesi durumunda sigortalıya verilen ikame araç teslim edilmesi
 • Hızlı Onarım Teslim Süresi: Hasarlı aracın servisin hedeflemiş olduğu onarım süresi içerisinde (Muallak Hasar Tutarı ) göre sigortalıya araç teslim garantisi vermesi.
 • Araç Onarım Garantisi: Parça değişimlerin de onarım, malzeme/ işçilik hatalarına karşın sigorta şirketlerinin belirlediği süre zarfı ile garanti altına alınıyor. Ayrıca araç tesliminde yapılmış olan kaporta ve boya işlemlerini belirten bir Garanti sertifikası sigortalıya verilecek.
 • Araç Teslimat Öncesi Araç Yıkama Hizmeti: Tamiratı biten araçlar, hızlı destek istasyonlarından iç dış bakımı, cila, temizlik, check -up yapılarak sigortalıya teslim edilir. 

Ekstra Avantajlar:

 1. Boya Onarım Hizmetleri
 2. Oto Bakım Koruma Hizmetleri
 3. Mekanik Onarım Hizmetleri
 4. Diğer Perakende Hizmetleri

Siz de hasarlarınızda hem avantajlı hem hızlı dönüşleri sağlayan hızlı destek istasyonlarından yararlanmak isterseniz, detaylı bilgi için sitemizde bulunan iletişim formundan ya da 444 89 09 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: