Turgut Özal Mh. E-5 Karayolu Üzeri Otoport AVM 68. Sk No: 46/220 K:7 Haramidere / Esenyurt İSTANBUL

TÜRKİYE Genelinde Yeni Şubelerimizle Büyüyoruz…

25.06.2020
1.526
Yazar: Altan Akgül
TÜRKİYE Genelinde Yeni Şubelerimizle Büyüyoruz…
Her geçen gün iş kollarının çoğalması ya da karşılaşabileceğimiz risklerin artması dolayısıyla sigortaya daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Bu öngörü ile şirketimiz, çeşitli kurum verilerini değerlendirerek Türkiye’de ve yurt dışında şubeler açmaktadır.
Şubelerimizde; Üniversitelerin sigortacılık bölümlerini bitirmiş, lisans mezunu, kendi işini kurmak isteyen, halen sigorta acentesinde veya şirketinde çalışan kısaca teknik personel yeterliliği olan kişileri istihdam etmekteyiz. Şube personelimiz internet sitemizde bulunan iş ortaklığı müracaat formumuz ile bize ulaşabilmektedir. Yapmış olduğumuz görüşmelerde portföyü olan müracaatları da değerlendirerek belirlediğimiz lokasyonlar da şube açılışımızı yapmaktayız.Şube personelimizin müşterilerine eksiksiz sigorta teklifleri sunabilmesi için zaman zaman çeşitli eğitimler yapmaktayız. Bu eğitimler ışığında şubelerimiz sektördeki pazar payını arttırarak sigorta bilincinin yaygınlaşmasını sağlmatadır.
ÖzserNEO Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ; 40 yıllık sigortacılık geçmişi, büyüklüğü ve yönetim anlayışı ile sektörümüzün yön verici şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.
Sigorta müşterileri ,artık tek bir yerden poliçe fiyatı öğrenmeyi tercih etmeye başladı. Bu sebeple fiyat rekabeti olan sektörümüzde farklı acenteleri dolaşarak fiyat toplamak yerine tek bir sigorta yetkilisi ile muhatap olmak ve tüm şirketlerden avantajlı fiyatların karşılaştırmasını yapabilmek için ÖzserNEO  Reasürans Brokerliği A.Ş. şubelerine giderek bu desteği almaktadırlar.
Altan AKGÜL
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: