Turgut Özal Mh. E-5 Karayolu Üzeri Otoport AVM 68. Sk No: 46/220 K:7 Haramidere / Esenyurt İSTANBUL

Tamamlayıcı Trafik Poliçeleri

07.12.2018
2.271
Yazar: Sümeyye Özakbaş
Tamamlayıcı Trafik Poliçeleri
Son dönemde piyasalar açısından pek verimli geçmediği için şirketler kasko satışları için farklı ürünler hizmete sundular.

Bunlardan sigortalı açısından en faydalı olanlar bir tanesi tamamlayıcı trafik poliçeleri. Bir çok şirket trafiğin yanına tamamlayıcı trafik poliçe paketleri hazırladı. Burada amaç sigortalıların daha uygun prim ile araçlarını bir çok riske karşı korumalarını sağlamak.

 

Tamamlayıcı trafik poliçeleri;

Trafiğin karşılamadığı çarpma çarpışma, doğal afet ve kendi araçlarında oluşacak hasarları trafiğe göre daha kapsamlı olarak ve daha uyguna teminat altına alabilmelerini sağlamaktadır.

Biz bugün AK Sigorta’nın Tamamlayıcı Trafik Paketini ele alacağız.

Ak sigorta tamamlayıcı trafiğini 3 paket olarak hizmete sundu.

1.Paket Tamamlayıcı Çarpışma Paketi;

Bu paketin içeriğinde, çarpma-çarpışma, yangın-hırsızlık, ferdi kaza, hukuki koruma, terör, yol yardım, ikame araç ve mini onarım gibi teminatlar bulunuyor.

2.Paket Tamamlayıcı Doğal Afet Paketi;

Bu pakette, trafiğin karşılamadığı doğal afet sonucu araçta oluşan hasarlar karşılanıyor. Sel, su, deprem, su baskını, fırtına, toprak kayması ve yıldırım gibi.

3.Paket Tamamlayıcı Sorumluluk Paketi;

Son olarak bu pakette trafikte bulunan sabit İMM teminatının üzerine 100.000 TL ek bir İMM fırsatı sunuluyor.

Sigortalının istediğine bağlı olarak tüm paketler birleştirilerek de poliçe sunulabilir veya yine sigortalı isteğine bağlı olarak istenilen paketler ile ilerlenebilir.

Bu paketlerin sabit primleri bulunmaktadır ve sigortalı 350-500 TL arası bir prim ödeyerek aracını yukarıda belirtilen risklere karşı teminat altına alabilir. Tamamlayıcı kasko paketleri sadece Otomobil-Kamyonet araç grupları için geçerlidir.

Tamamlayıcı trafik ürünü için, teklif almak, poliçelendirme işlemi yaptırmak veya teminat içeriği hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için sitemizde bulunan iletişim formundan ya da 444 89 09 numaralı telefondan siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak isteriz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: